€ 29,00
Voordeligst€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/8d/2f/20/1751624795/192333242780.jpg?ts=1751624795)
Clinique Dramatically Different
Gezichtslotion - 50 ml
Gezichtslotion - 50 ml
€ 29,00
| Artikel | Clinique Dramatically Different Gezichtslotion 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Dramatically Different |
| EAN | 0192333242780 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 50 |
| Prijs per eenheid | € 58,00 per 100 ml |
