€ 8,00
Voordeligst€ 55,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Dramatically Different
Dagcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 8,00
| Artikel | Clinique Dramatically Different Dagcrème 15 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Dramatically Different |
| EAN | 0020714702281 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 53,33 per 100 ml |
