Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Clinique iD
BB cream - 50 ml
BB cream - 50 ml
€ 39,00
| Artikel | Clinique Clinique iD BB cream 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Clinique iD |
| EAN | 0192333011980 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | BB cream |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 78,00 per 100 ml |
