Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Even Better Eyes
Oogcrème - Alle huidtypes - 10 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 10 ml
€ 55,00
| Artikel | Clinique Even Better Eyes Oogcrème 10 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Even Better Eyes |
| EAN | 0020714540227 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 10 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 550,00 per 100 ml |
