€ 26,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Make-up Remover
Reinigingswater - Vette huid, Gecombineerde huid - 236 ml
Reinigingswater - Vette huid, Gecombineerde huid - 236 ml
€ 26,50
| Artikel | Clinique Make-up Remover Reinigingswater 236 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Make-up Remover |
| EAN | 0020714228118 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingswater |
| Volume | 236 ml |
| Huidtype | Vette huid, Gecombineerde huid |
| Prijs per eenheid | € 11,23 per 100 ml |
