€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Mineral Sunscreen
Zonnecrème - Vette huid, Gecombineerde huid - 30 ml
Zonnecrème - Vette huid, Gecombineerde huid - 30 ml
€ 35,00
| Artikel | Clinique Mineral Sunscreen Zonnecrème 30 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Mineral Sunscreen |
| EAN | 0020714776114 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnecrème |
| Volume | 30 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Vette huid, Gecombineerde huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 116,67 per 100 ml |
