Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Redness Solutions
Dagcrème - Normale huid - 40 ml
Dagcrème - Normale huid - 40 ml
€ 42,00
| Artikel | Clinique Redness Solutions Dagcrème 40 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Redness Solutions |
| EAN | 0020714305383 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 40 ml |
| SPF | 15 |
| Huidtype | Normale huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 105,00 per 100 ml |
