€ 95,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Smart Clinical Repair
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 95,00
| Artikel | Clinique Smart Clinical Repair Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Smart Clinical Repair |
| EAN | 0192333232392 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 190,00 per 100 ml |
