Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Sparkle Skin
Bodycrème - Alle huidtypes - 250 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 250 ml
€ 46,50
| Artikel | Clinique Sparkle Skin Bodycrème 250 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Sparkle Skin |
| EAN | 0020714174231 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 18,60 per 100 ml |
