€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Superdefence City Block
Zonnecrème - Alle huidtypes - 40 ml
Zonnecrème - Alle huidtypes - 40 ml
€ 35,00
| Artikel | Clinique Superdefence City Block Zonnecrème 40 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Superdefence City Block |
| EAN | 0192333093603 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnecrème |
| Volume | 40 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 87,50 per 100 ml |
