€ 46,00
€ 47,50
Voordeligst€ 74,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Superdefense
Dagcrème - Vette huid, zz - Onzuivere huid - 50 ml
Dagcrème - Vette huid, zz - Onzuivere huid - 50 ml
€ 74,50
| Artikel | Clinique Superdefense Dagcrème 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Superdefense |
| EAN | 0020714904166 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 25 |
| Huidtype | Vette huid, zz - Onzuivere huid |
| Prijs per eenheid | € 149,00 per 100 ml |
