€ 74,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Superdefense
Gezichtscrème - zz - Droge tot zeer droge huid - 50 ml
Gezichtscrème - zz - Droge tot zeer droge huid - 50 ml
€ 74,50
| Artikel | Clinique Superdefense Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Superdefense |
| EAN | 0020714904111 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 25 |
| Huidtype | zz - Droge tot zeer droge huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 149,00 per 100 ml |
