€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Take The Day Off
Reinigingsolie - Droge huid, Gecombineerde huid - 100 ml
Reinigingsolie - Droge huid, Gecombineerde huid - 100 ml
€ 39,00
| Artikel | Clinique Take The Day Off Reinigingsolie 100 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Take The Day Off |
| EAN | 0020714258511 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsolie |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Droge huid, Gecombineerde huid |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 39,00 per 100 ml |
