-20%
€ 60,00
Adviesprijs € 75,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Rigenera
Gezichtscrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
Gezichtscrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
€ 60,00
| Artikel | Collistar Rigenera Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Rigenera |
| EAN | 8015150247351 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Normale huid, Gecombineerde huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 120,00 per 100 ml |