-20%
€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Sun Care
Zonnespray - 200 ml
Zonnespray - 200 ml
€ 30,40
| Artikel | Collistar Sun Care Zonnespray 200 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 8015150260718 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnespray |
| Volume | 200 ml |
| SPF | 20 |
| Prijs per eenheid | € 15,20 per 100 ml |