-20%
€ 28,80
Adviesprijs € 36,00Je bespaart 20%
€ 31,20
Adviesprijs € 39,00Je bespaart 20%
€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 30,40
Adviesprijs € 38,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Sun Care
Zonnecrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Zonnecrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 28,80
| Artikel | Collistar Sun Care Zonnecrème 50 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 8015150260596 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnecrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 30 |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 57,60 per 100 ml |