€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a5/3f/0a/1738728342/prd-front-1115083-954x1192.jpg?ts=1738728342)
Color WOW Styling Cult Favorite
Haarspray - Alle huidtypes - 295 ml
Haarspray - Alle huidtypes - 295 ml
€ 34,00
| Artikel | Color WOW Styling Cult Favorite Haarspray 295 ml |
| Merk | Color WOW |
| Collectie | Styling Cult Favorite |
| EAN | 5060150185359 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarspray |
| Volume | 295 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 11,53 per 100 ml |