Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Color WOW Texas Hold 'Em
Haarspray - 234 ml
Haarspray - 234 ml
€ 37,00
| Artikel | Color WOW Texas Hold 'Em Haarspray 234 ml |
| Merk | Color WOW |
| Collectie | Texas Hold 'Em |
| EAN | 5060150185854 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarspray |
| Volume | 234 ml |
| Prijs per eenheid | € 15,81 per 100 ml |