€ 31,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/62/b4/cb/1738728338/prd-front-1114964-954x1192.jpg?ts=1738728338)
Color WOW Care Dream Cocktail
Conditioner - Normale huid - 200 ml
Conditioner - Normale huid - 200 ml
€ 31,00
| Artikel | Color WOW Care Dream Cocktail Conditioner 200 ml |
| Merk | Color WOW |
| Collectie | Care Dream Cocktail |
| EAN | 5060150185144 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 15,50 per 100 ml |