Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Color WOW Money
Haarmasker - Alle huidtypes - 215 ml
Haarmasker - Alle huidtypes - 215 ml
€ 50,00
| Artikel | Color WOW Money Haarmasker 215 ml |
| Merk | Color WOW |
| Collectie | Money |
| EAN | 5060150185656 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmasker |
| Volume | 215 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 23,26 per 100 ml |