€ 17,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Davidoff Cool Water Woman
Bodylotion - Alle huidtypes - 150 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 150 ml
€ 17,00
| Artikel | Davidoff Cool Water Woman Bodylotion 150 ml |
| Merk | Davidoff |
| Collectie | Cool Water Woman |
| EAN | 3616301390503 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 11,33 per 100 ml |