Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b1/84/86/1738702211/085715950017.jpg?ts=1738702211)
DKNY Be Delicious Women
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 79,00
| Artikel | DKNY Be Delicious Women Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | DKNY |
| Collectie | Be Delicious Women |
| EAN | 0085715950017 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 158,00 per 100 ml |