€ 79,00
€ 111,00
€ 149,00
Voordeligst€ 198,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/18/53/4a/1744757243/8057971188178_0.png?ts=1744757243)
Dolce & Gabbana Light Blue
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 79,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Light Blue Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Light Blue |
| EAN | 8057971188178 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 263,33 per 100 ml |