€ 123,00
Voordeligst€ 165,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/24/86/32/1744757317/8054754407242_0.png?ts=1744757317)
Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 123,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Light Blue Capri In Love |
| EAN | 8054754407242 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 246,00 per 100 ml |