€ 102,00
€ 140,00
Voordeligst€ 209,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana
Eau de Parfum - 200 ml
Eau de Parfum - 200 ml
€ 209,00
| Artikel | Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum 200 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | K by Dolce & Gabbana |
| EAN | 8057971183937 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Ceder, Geranium, Vijg, Lavendel, Peper, Siciliaanse citroen, Muskaatsalie, Kardemom, Bloedsinaasappel, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 104,50 per 100 ml |