€ 107,00
Voordeligst€ 145,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana
Eau de parfum spray intense - 50 ml
Eau de parfum spray intense - 50 ml
€ 107,00
| Artikel | Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de parfum spray intense 50 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | K by Dolce & Gabbana |
| EAN | 8057971187904 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 214,00 per 100 ml |