-20%
€ 40,00
Adviesprijs € 50,00Je bespaart 20%
€ 54,40
Adviesprijs € 68,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 70,40
Adviesprijs € 88,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dsquared2 Wood pour Homme
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 40,00
| Artikel | Dsquared2 Wood pour Homme Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Dsquared2 |
| Collectie | Wood pour Homme |
| EAN | 8011003845682 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Witte houtsoorten, Vetiver, Bergamot, Viooltjes, Siciliaanse citroen, Kardemom, Gember, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 133,33 per 100 ml |