Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dsquared2 Wood pour Homme
Deodorant stick (oud) - 75 ml
Deodorant stick (oud) - 75 ml
€ 28,50
| Artikel | Dsquared2 Wood pour Homme Deodorant stick (oud) 75 ml |
| Merk | Dsquared2 |
| Collectie | Wood pour Homme |
| EAN | 8011003845743 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Deodorant stick (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Witte houtsoorten, Vetiver, Bergamot, Viooltjes, Siciliaanse citroen, Kardemom, Gember, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 38,00 per 100 ml |