€ 72,00
Voordeligst€ 110,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Le Parfum Royal
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 72,00
| Artikel | Elie Saab Le Parfum Royal Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Elie Saab |
| Collectie | Le Parfum Royal |
| EAN | 7640233340073 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Geurnoten | Vanille, Oranjebloesem, Mandarijn, Roos |
| Prijs per eenheid | € 240,00 per 100 ml |