€ 72,00
€ 110,00
Voordeligst€ 142,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Le Parfum Lumière
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 72,00
| Artikel | Elie Saab Le Parfum Lumière Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Elie Saab |
| Collectie | Le Parfum Lumière |
| EAN | 7640233340707 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Tuberoos, Muskus, Oranjebloesem, Amberhout, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 240,00 per 100 ml |