€ 72,00
€ 110,00
Voordeligst€ 142,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Le Parfum In White
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 110,00
| Artikel | Elie Saab Le Parfum In White Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Elie Saab |
| Collectie | Le Parfum In White |
| EAN | 7640233340110 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Muskus, Oranjebloesem, Zwarte bes, Mandarijn, Jasmijn, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 220,00 per 100 ml |