Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Cinnabar
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 119,00
| Artikel | Estée Lauder Cinnabar Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Cinnabar |
| EAN | 0887167095878 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 238,00 per 100 ml |