€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder DayWear Matte
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 65,00
| Artikel | Estée Lauder DayWear Matte Dagcrème 50 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | DayWear Matte |
| EAN | 0887167279995 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gelcrème |
| Prijs per eenheid | € 130,00 per 100 ml |