Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Knowing
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 150,00
| Artikel | Estée Lauder Knowing Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Knowing |
| EAN | 0027131006534 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 200,00 per 100 ml |