Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Private Collection
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 117,00
| Artikel | Estée Lauder Private Collection Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Private Collection |
| EAN | 0027131019817 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 234,00 per 100 ml |