€ 237,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond
Oogserum - Alle huidtypes - 15 ml
Oogserum - Alle huidtypes - 15 ml
€ 237,00
| Artikel | Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Oogserum 15 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Re-Nutriv Ultimate Diamond |
| EAN | 0887167533011 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogserum |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 1.580,00 per 100 ml |