€ 324,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 324,00
| Artikel | Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Serum 30 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Re-Nutriv Ultimate Diamond |
| EAN | 0887167557772 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Prijs per eenheid | € 1.080,00 per 100 ml |