€ 135,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Revitalizing Supreme +
Gezichtslotion - zz - Rijpe huid - 100 ml
Gezichtslotion - zz - Rijpe huid - 100 ml
€ 135,00
| Artikel | Estée Lauder Revitalizing Supreme + Gezichtslotion 100 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Revitalizing Supreme + |
| EAN | 0887167589230 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 135,00 per 100 ml |