€ 135,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power Crème
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 135,00
| Artikel | Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power Crème Dagcrème 50 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Revitalizing Supreme + Youth Power Crème |
| EAN | 0887167698994 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 25 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 270,00 per 100 ml |