Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Turbo Lash
Serum - Alle huidtypes - 6 ml
Serum - Alle huidtypes - 6 ml
€ 43,00
| Artikel | Estée Lauder Turbo Lash Serum 6 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Turbo Lash |
| EAN | 0887167582897 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Serum |
| Volume | 6 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 716,67 per 100 ml |