€ 253,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Ultimate Ultimate Diamond
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 253,00
| Artikel | Estée Lauder Ultimate Ultimate Diamond Serum 30 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Ultimate Ultimate Diamond |
| EAN | 0887167564442 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 843,33 per 100 ml |