€ 89,00
€ 124,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/60/76/89/1754088852/3616305275745.jpg?ts=1754088852)
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 172,00
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Flora Gorgeous Gardenia Intense |
| EAN | 3616305275745 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 172,00 per 100 ml |