€ 89,00
€ 124,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Guilty Pour Femme Intense
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 124,00
| Artikel | Gucci Guilty Pour Femme Intense Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Guilty Pour Femme Intense |
| EAN | 3616301794646 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Ylang-Ylang, Houtnoten, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 248,00 per 100 ml |