Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Guilty Pour Femme Elixir
Parfum - 60 ml
Parfum - 60 ml
€ 161,00
| Artikel | Gucci Guilty Pour Femme Elixir Parfum 60 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Guilty Pour Femme Elixir |
| EAN | 3616304175916 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 268,33 per 100 ml |