Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Herôme Hand Cream
Handcrème - 80 ml
Handcrème - 80 ml
€ 13,94
| Artikel | Herôme Hand Cream Handcrème 80 ml |
| Merk | Herôme |
| Collectie | Hand Cream |
| EAN | 8711661030115 |
| Categorie | Nagels |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 80 ml |
| SPF | 15 |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 17,43 per 100 ml |