-20%
€ 92,80
Adviesprijs € 116,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 120,80
Adviesprijs € 151,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Triumph Elixir
Eau de parfum spray intense - 100 ml
Eau de parfum spray intense - 100 ml
€ 120,80
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Triumph Elixir Eau de parfum spray intense 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Triumph Elixir |
| EAN | 3616305160584 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 120,80 per 100 ml |