-20%
€ 80,80
Adviesprijs € 101,00Je bespaart 20%
€ 105,60
Adviesprijs € 132,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 144,00
Adviesprijs € 180,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 80,80
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3614229828559 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Bergamot, Appel, Kardemom |
| Prijs per eenheid | € 161,60 per 100 ml |