€ 95,00
€ 131,00
Voordeligst€ 151,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | Le Sel D'Issey |
| EAN | 3423222119485 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Zoutakkoord, Wierook, Ceder, Amber, Zeewier, Eikenmos, Gember, Zand |
| Prijs per eenheid | € 131,00 per 100 ml |