€ 41,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Issey Miyake Le Sel D'Issey
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 41,00
| Artikel | Issey Miyake Le Sel D'Issey Douchegel 200 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | Le Sel D'Issey |
| EAN | 3423222106362 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 20,50 per 100 ml |