€ 84,00
Voordeligst€ 119,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Eau & Cèdre
Eau de toilette intense - 100 ml
Eau de toilette intense - 100 ml
€ 119,00
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Eau & Cèdre Eau de toilette intense 100 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey Pour Homme Eau & Cèdre |
| EAN | 3423222048044 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de toilette intense |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Ceder, Kardemom |
| Prijs per eenheid | € 119,00 per 100 ml |